čtvrtek 13. března 2014

KUCHYŇSKÁ LINKA Z VÝSTAVY “Chicago Magnolia”


Chcete si pořídit krásnou kuchyň za příznivou cenu? V současné době nabízíme jednu kuchyň z naší expozice s výstavní slevou. Původní cena kuchyně včetně  doplňků 217 473,- Kč bez DPH, výprodejová  cena včetně doplňků 99 000,- Kčbez DPH. Součástí ceny nejsou spotřebiče, dřez a baterie, součástí ceny dále není doprava, stěhování  a montáž.


Jde o velmi oblíbenou kuchyňskou linku Nolte Chicago magnolia ve vysokém lesku (folie) tvaru U základní rozměr 250 x 290cm. Pracovní deska a bočnice mají sílu 5cm a jsou v dekoru amazonský teak. Kuchyně má luxusní chromové lištové úchytky a je velmi bohatě vybavená. Horní skříňky jsou výklopné půlené s designovým prosklením, mají světelná dna, která osvětlují pracovní plochu a zároveň i vnitřní prostor skříněk. Dále je zde rohové řešení LeMans, velkoobjemový soklový výsuv, soklový výsuv pod troubou, nízký potravinový výsuv 30cm. Součástí kuchyně jsou i zástěny v dekoru amazonský teak a aluminium, dále skleněný bar, skleněné prosvětlené police, závěsný program. 
Kuchyňskou linku si můžete prohlédnout v naší expozici Mariánská 30, 142 00 Praha 4 . Případné další informace Vám podáme také zde.

http://www.atelier-pedro.cz/KUCHYNE/AKCE.html


Žádné komentáře:

Okomentovat